Hakkımızda

Hakkımızda

Kurumsal

Şirketimiz, ülkemiz tarım sektöründe hizmet sunmak ve sektördeki ihtiyaçları tespit ederek bu alanlara yönelik yeniliklere imza atmak amacıyla 2013 yılında İstanbul’da kurulmuştur.
Dünya standartlarında bilimsel ve yenilikçi çözümler ile Türk çiftçisinin ihtiyaç duyduğu gübreleri Türk tarımının hizmetine sunmayı hedefleyen şirketimiz, kuruluşundan itibaren, ülkemizde yerli üretimi yeterince olmayan; organik, organomineral ve hayvansal menşeli aminoasit içeren gübreler üzerinde çalışmalara başlamıştır.

Yapılan Ar-Ge çalışmaları neticesinde, şirketimiz, dünyada bir ilki gerçekleştirerek dünyanın koyunyününden üretilmiş ilk organik ve organomineral gübrelerini ve hayvansal aminoasit türevlerini üretmiş ve 2015 yılında Plantipell markamız ve bu markaya ait farklı gübre çeşitlerimiz ortaya çıkmıştır.

Yıllık 10 milyon litre üretim kapasite ile Avrupa’nın en büyük tesislerinden birini kurarak üretime başlayan şirketimiz, innovasyon çalışmalarına da ara vermeden devam etmektedir.

Güçlü altyapımız, nitelikli insan kaynağımız ve yenilikçiliği teşvik eden Ar-Ge sistemimiz sayesinde; yerli imkân ve kabiliyetlerle üretimine başladığımız Plantipell markamızı tüm dünyaya taşımayı hedeflemekteyiz.

‘‘Mutlu Çiftçi, Mutlu Türkiye’’ anlayışı ile ürettiğimiz yüksek katma değerli ürünlerimizin, ülkemiz ekonomisine ve ülkemiz çiftçisine sağlayacağı katkılar bizleri gururlandırmaktadır.